WinAce Download

Mnogość najróżniejszych plików na komputerze sprawia, że czasem ciężko się w tym wszystkim odnaleźć. Ponadto gdy chcemy wysłać bliskim lub znajomym na przykład kilkanaście lub kilkadziesiąt zdjęć z wakacji, wysyłanie każdego pliku z osobna to spory problem. W takich chwilach niezbędny wydaje się program do archiwizowania danych WinAce.

WinAce to bezpłatny program do kompresji i dekompresji plików. Za pomocą tego programu możemy tworzyć duże paczki, w których możemy przechowywać najróżniejsze pliki: filmy, muzykę, zdjęcia, programy, dokumenty etc. Zamiast kilku tysięcy poniewierających się w folderach plików, jedno archiwum zapisane w jednym z wielu formatów.

Program WinAce poradzi sobie z kompresją plików takich formatach jak: ACE, ZIP, LHA, MS-CAB, JAVA JAR. Jeśli na dysku mamy już gotowe archiwa, program z powodzeniem je rozpakuje - WinAce radzi sobie z takimi formatami jak ACE, ZIP, LHA, MS-CAB, JAR, ARC, ARJ, GZip, TAR, ZOO czy JAR. Oczywiście kompresja i dekompresja plików to tylko podstawowe funkcje tego programu.

Oprócz tego WinAce poradzi sobie ze stworzeniem samorozpakowujących się archiwów (Self-extracting) w formacie ACE I ZIP. Ponadto program WinAce wyposażono w rozbudowane funkcje, które weryfikują i naprawiają uszkodzone archiwa oraz optymalizują je pod kątem poprawności i bezproblemowego działania. Ciekawym dodatkiem jest również przeglądarka plików graficznych, plików HTML oraz TXT.

Program dostępny jest w darmowej wersji, która okupiona jest reklamami i komponentami adware. Nie są one jednak groźne dla systemu lub użytkownika – wyświetlają jedynie reklamy.