Błąd w The First Descendant [L:10011] wydaje się być bardzo powszechnym problemem, który jest bezpośrednio związany z systemem Easy Anti-Cheat (EAC). Podobnie jak w przypadku wszystkich błędów Easy Anti-Cheat, istnieje lista kroków, które należy wykonać, aby rozwiązać problem. Jednak ten komunikat o błędzie powinien być znacznie mniej powszechny, ponieważ gra jest lepiej zoptymalizowana.

Najważniejsze informacje:

  1. Dowiedz się, jak naprawić błąd logowania [L:10011] w The First Descendant.
  2. Czy Easy Anti-Cheat powoduje błąd logowania [L:10011] w The First Descendant?

Jak naprawić błąd logowania [L:10011] w The First Descendant.

Błąd [L:10011] zazwyczaj występuje z powodu problemów ze sterownikiem Easy Anti-Cheat lub jądrem systemu. Awaria ta może uniemożliwić zalogowanie się do gry i może pojawiać się wielokrotnie. Jest to dość powszechny błąd z nowymi wersjami gier, ale zazwyczaj są one naprawiane w dość krótkim czasie. Jeśli jednak nadal masz problemy, wykonaj poniższe czynności.

Uruchom ponownie grę

Najprostszym rozwiązaniem, które często działa, jest zamknięcie gry i ponowne jej uruchomienie. Może to rozwiązać drobne usterki, które mogą powodować błąd.

Ponowne uruchomienie systemu

Jeśli ponowne uruchomienie gry nie działa, spróbuj ponownie uruchomić komputer. Może to wyczyścić wszelkie procesy, które mogą zakłócać działanie EAC (Easy Anti-Cheat).

Sprawdzanie zakłóceń EAC (Easy Anti-Cheat)

Ponieważ EAC ma kluczowe znaczenie dla bezpieczeństwa gry, jest podatny na zakłócenia z różnych źródeł. Ponowne uruchomienie systemu może pomóc wyeliminować wszelkie procesy działające w tle, które mogą powodować problem.

Zbadaj problemy z EAC (Easy Anti-Cheat)

Jeśli szybkie rozwiązania nie zadziałały, prawdopodobnie problem jest głębiej zakorzeniony w EAC. Konieczne może być:

  • Wyszukanie kodu błędu w Google: Wyszukiwanie kodu błędu 100011 pokaże, że problem ten jest powszechny w wielu grach, takich jak 7 Days to Die i Rust, z których wszystkie korzystają z EAC.
  • Zrozumienie przyczyny: Problem jest często spowodowany tym, że EAC nie zapisuje danych na dysku, co może być blokowane przez program antywirusowy lub inne oprogramowanie zabezpieczające.

Być może będziesz w stanie użyć innych działających rozwiązań dla innych gier, aby rozwiązać ten problem. EAC to oprogramowanie, które ma mnóstwo różnych dziwnych zdarzeń.

Sprawdź ustawienia programu antywirusowego (mało prawdopodobne, ale możliwe)

Oprogramowanie antywirusowe może blokować prawidłowe działanie EAC. Spróbuj wykonać następujące kroki:

  • Tymczasowo wyłącz program antywirusowy: Tymczasowo wyłącz program antywirusowy i sprawdź, czy problem ustąpi. Upewnij się, że włączyłeś go ponownie po testach.
  • Sprawdź zablokowane procesy: Upewnij się, że twój program antywirusowy nie blokuje EAC ani żadnych powiązanych plików gry.

Skanowanie w poszukiwaniu złośliwego oprogramowania (również mało prawdopodobne, ale możliwe)

W niektórych przypadkach wirus lub rootkit w systemie może zakłócać działanie EAC. Uruchom pełne skanowanie systemu za pomocą renomowanego programu antywirusowego, aby sprawdzić, czy nie ma w nim złośliwego oprogramowania.

Odinstaluj i zainstaluj ponownie The First Descendant.

  • Problemy z dyskiem: EAC może mieć trudności z zapisem na dysku z powodu problemów z urządzeniem pamięci masowej. Sprawdź, czy nie występują błędy lub problemy z dyskiem.
  • Konflikty systemowe: Inne oprogramowanie lub ustawienia systemowe mogą powodować konflikt z EAC. Sprawdź ostatnie zmiany lub instalacje, które mogą zbiegać się z pojawieniem się błędu.

Jeśli wszystko do tej pory nie pomogło rozwiązać problemu, prawdopodobnie najlepiej będzie ponownie zainstalować grę i Easy Anti Cheat.