Niedawno mod Seamless Co-op dla Elden Ring został zepsuty, ale w końcu go zaktualizowano i naprawiono. W tym krótkim przewodniku pokażemy Ci, jak zainstalować i korzystać z nowego moda Shadow of the Erdtree do gry wieloosobowej. Jeśli masz zainstalowaną starą wersję, usuń ją przed rozpoczęciem poniższych kroków.

Najważniejsze informacje:

 1. Jak dodać tryb kooperacji dla wielu graczy do Shadow of the Erdtree na PC.
 2. Jak skonfigurować i używać modyfikacji Seemless Multiplayer dla Shadow of the Erdtree.

Jak korzystać z moda Seamless Co-op pozwalającego na grę wieloosobową w Elden Ring Shadow of the Erdtree. Zapoznaj się z naszym poradnikiem

Na początek pobierz najnowszą wersję moda Seamless Co-op z Nexus Mods, wybierając ręczne pobieranie.
Gdy masz już plik zip na swoim komputerze, rozpakuj go do wybranego folderu. Teraz możemy rozpocząć proces konfiguracji.

Uwaga: Pamiętaj tylko, że jeśli korzystałeś ze starszej wersji, musisz ją usunąć przed kontynuowaniem, w przeciwnym razie wystąpią problemy.

Instalacja Seemless Coop dla Shadow of the Erdtree.

 • Teraz musimy przenieść pliki z folderu zip do folderu z grą. Przejdź do Steam, znajdź Elden Ring, kliknij prawym przyciskiem myszy i wybierz Przeglądaj pliki lokalne.
 • Wejdź do folderu Gra, a następnie skopiuj i wklej wszystko z folderu zip. Zaakceptuj monit o nadpisanie zawartości, gdy się pojawi.

Skonfiguruj wszystko i ustaw hasło.

 • Teraz wejdź do folderu SeemlessCoop i otwórz plik erse_settings.ini. Aby to zrobić, kliknij go prawym przyciskiem myszy i wybierz Otwórz za pomocą > Notatnik.
 • Wewnątrz tego pliku zobaczysz mnóstwo konfigurowalnych opcji gry. Możesz je dostosować w dowolny sposób, ale na dole listy znajduje się jedna ważna opcja, którą musisz skonfigurować. HASŁO.
 • Wprowadź bezpieczne hasło sesji, a następnie zapisz zmiany, klikając Plik > Zapisz.

WAŻNE: Jeśli chcesz, aby Twoi znajomi mogli grać z Tobą, muszą wykonać dokładnie te same kroki i ustawić dokładnie to samo hasło, co Ty.

Teraz wróć i znajdź plik ERSC_Launcher.exe, który będzie używany do uruchamiania gier w trybie kooperacyjnym. Możesz go skopiować i wkleić na pulpit lub w inne miejsce, aby mieć do niego szybki dostęp. Pamiętaj tylko, że w ten sposób uruchomisz zupełnie nową grę. Jeśli chcesz zaimportować istniejący zapis gry, wykonaj następny krok.

Jak zaimportować istniejący zapis gry do Seemless Co-op dla Elden Ring.

 • Aby zaimportować istniejący plik zapisu, otwórz Eksplorator plików i przejdź do: C:\Users\NAZWAUŻYTKOWNIKA\AppData\Roaming\EldenRing.
 • Otwórz górny folder (folder Steam ID). Tutaj zobaczysz wszystkie swoje pliki zapisu. Jeśli nie, upewnij się, że ukryte pliki są widoczne, a rozszerzenia są wyświetlane, przechodząc do widoku i zmieniając opcje folderów.
 1. Pliki sl2 to pliki zapisu dla jednego gracza.
 2. Pliki co2 to zapisy z trybu kooperacji w Elden Ring (jeśli stosowałeś już wcześniej mod dla wielu graczy).
 • Aby zaimportować/przekonwertować jeden z plików zapisu dla jednego gracza, skopiuj plik sl2 na pulpit, kliknij go prawym przyciskiem myszy i zmień nazwę pliku z .sl2 na .co2, a następnie zaakceptuj zmianę. Następnie skopiuj i wklej go z powrotem do folderu zapisu gry.
 • Teraz możesz użyć programu uruchamiającego z poprzedniego kroku, aby uruchomić grę i załadować ją do pliku zapisu, który właśnie przekonwertowałeś.

Przywracanie przedmiotów do gry wieloosobowej.

Jeśli miałeś starszą wersję SeemlessCoop, stare przedmioty, które pozwalają na działanie SeemlessCoop, zostały usunięte, więc musisz znaleźć miejsce Łaski, aby zdobyć nowe przedmioty. Odwiedź więc najbliższe miejsce, w którym się znajdujesz. Odpocznij tutaj, a powinieneś ponownie otrzymać nowe przedmioty hostingowe. Jeśli rozpoczniesz zupełnie nową grę, będziesz musiał usiąść w miejscu Łaski, aby otrzymać wszystkie te przedmioty dla trybu wieloosobowego.

Jak zorganizować grę kooperacyjną w Elden Ring Shadow of the Erdtree.

Aby zorganizować grę, musisz użyć następujących przedmiotów. Otwórz ekwipunek w menu pauzy i znajdź Tiny Great Pot, który pozwoli ci otworzyć świat dla trybu wieloosobowego. Pozwoli to znajomym dołączyć do twojego serwera. Jeśli chcesz zamknąć swój serwer, możesz wrócić i wejść w interakcję z Tiny Great Pot, a będziesz mógł go zablokować lub wyświetlić hasło do bieżącej sesji.

Jak dołączyć do gry kooperacyjnej w Elden Ring Shadow of the Erdtree.

Udaj się do miejsca Łaski i dotknij go, a otrzymasz przedmiot o nazwie Effigy Of Melenia. Użyj go, aby dołączyć do serwerów znajomych, o ile mają to samo hasło.

Wreszcie, istnieje przedmiot Challenges Lynch Pin, którego możesz użyć, aby dołączyć do innego świata jako złośliwy Wędrowiec.