Pajączek 5 NxG Standard Download

Pajączek NxG to program do tworzenia i edycji kodu HTML, CSS, PHP, MySQL, JavaScript czy VBScript. Oferuje on szerokie spektrum możliwości dla webmasterów wraz z mnogą ilością dodatków i opcji. Aplikacja zawiera edytor z wieloma schematami kolorowania, sugestiami czy autouzupełnianiem kodu.

Obsługuje on również serwery FTP i WebDAV, ułatwiając przenoszenie projektu między wieloma komputerami. Pliki można otwierać prosto z serwera, a także umieszczać na nim całe katalogi z danymi. Pajączek NxG pozwala także na automatyczne tworzenie kopii tworzonej strony internetowej umieszczanej na serwerze FTP. Cały proces jest zabezpieczony szyfrowaniem SSL/TLS, dla ochrony danych użytkownika.

Aplikacja idealnie sprawuje się przy korzystaniu z języka HTML, gdyż zawiera wiele związanych z nim usprawnień i udogodnień. Tworzenie odsyłaczy, obrazów, multimediów, tabel czy formularzy nie było jeszcze tak proste, dzięki obszernemu i czytelnemu oknu narzędziowemu. Natomiast w przypadku CSS arkusze styli wyglądu są oddzielone od reszty kodu, ułatwiając ich edycję. Wbudowany w program nawigator pozwala na szybkie wyszukiwanie wybranych definicji styli, usprawniając pracę z plikiem.

Ponadto program zawiera mnóstwo innych udogodnień dla każdego z obsługiwanych języków, ułatwiając pracę. Pajączek NxG jest też bardzo dobrym programem dla początkujących, gdyż zawiera pokaźnych rozmiarów samouczek oraz kilkanaście szablonów gotowych witryn internetowych, pozwalających na naukę ich tworzenia.

Pajączek NxG do prosty w użyciu, lecz zaawansowany program do tworzenia stron i aplikacji internetowych, zawierający liczne udogodnienia, by proces twórczy przebiegał szybko i sprawnie.

Zmiany w Pajączek 5 NxG Standard