IncrediMail 2 Download

IncrediMail to wyjątkowy klient poczty elektronicznej, wyróżniający się na tle konkurencyjnych rozwiązań. W odróżnieniu od innych programów tego typu, mamy tutaj do czynienia z bogatym interfejsem użytkownika, cechującym się sporą liczbą rozmaitych animacji, grafik czy dźwięków. Program skierowany jest przede wszystkim do osób, którym znudziły się standardowe klienty pocztowe i chcą urozmaicić sobie pracę w trakcie wysyłania wiadomości pocztowych. Spora ilość interesujących grafik i animacji które można dodać do wiadomości sprawi, że praca nie tylko będzie ciekawsza, lecz także rezultat końcowy zadowoli zarówno nadawcę jak i adresata.

Oprócz humorystycznych i kolorowych tapet, animacji i emotikonów, które można dodać w trakcie tworzenia wiadomości, IncrediMail oferuje również interesujące animacje wysyłania maila. Przykładem jest zwijająca się wiadomość w formie samolocika, który następnie odlatuje w momencie przesyłania wiadomości do adresata. Ponadto przy konfiguracji klienta możemy wybrać jedną z kilku animowanych postaci, które pojawiają się na ekranie w momencie otrzymania maila. Dodatkową ciekawostką jest informacja głosowa o treści "you have mail sir", powiadamiająca nas na przykład w sytuacji, kiedy chwilowo zajmujemy się czymś innym.

Dodatkową zaletą IncrediMail jest współpraca z Outlook Express, w ramach której klient pozwala na automatyczne importowanie konta oraz kontaktów z programu Microsoftu. Jest to ciekawa alternatywa dla osób, które chcą wnieść do rutynowych maili odrobinę kolorów i humoru.