Poczta WP Download

Wirtualna Polska to jeden z największych polskich portali internetowych. Standardowo oferuje on klienta poczty elektronicznej dla swoich użytkowników. Interfejs aplikacji jest przejrzysty i podobny do innych tego typu rozwiązań, które są dostępne nad Wisłą.

Po lewej stronie mamy pasek boczny, który ułatwia dostęp do folderów e-mailowych. Mamy tu takie pozycje jak Odebrane, Kosz, Robocze, Wysłane i Spam. Poniżej znajduje się link umożliwiający przeglądanie graficznych załączników mailowych w formie galerii. Dalej mamy to samo dla dokumentów oraz muzyki.

Poczta WP jest zintegrowana z Facebookiem - można korzystać z tego popularnego serwisu społecznościowego nie opuszczając klienta. Druga podłączona usługa to komunikator GG. Maksymalny rozmiar załączników wynosi z kolei 100 MB.

Większość ekranu zajmują oczywiście nagłówki najświeższych wiadomości. Do tego dochodzą przyciski umożliwiające zarządzanie pocztą. Mamy tu takie elementy jak Odbierz, Napisz, Usuń czy Zgłoś spam. Poniżej z kolei umieszczono Przenieś do, Oznacz i Usuń. Przenoszenie jest możliwe między wszystkimi katalogami.

Na samej górze dodano jeszcze zakładki pozwalające na przechodzenie do innych modułów aplikacji. Mowa tutaj o menedżerze kontaktów i kalendarzu. Dodatkowe linki to Opcje oraz Pomoc. W prawym górnym rogu znajdziemy z kolei przycisk wylogowania.