Connectify Hotspot Download

Czym jest Connectify Hotspot? To prosty program, którego zadaniem jest włączenie w systemie Windows udostępniania internetu. Możemy stworzyć zatem wirtualny router w Windows 7, Windows Vista, Windows 8 oraz Windows 10. Program posiada banalnie prosty interfejs, który pozwoli na szybkie ustanowienie połączenia Wi-Fi i udostępnienia go na inne urządzenia.

Connectify Hotspot sprawdzi się, jeżeli korzystamy z mobilnego internetu w komputerze, lub też internetu z kabla podłączonego do komputera. Za pomocą Connectify Hotspot możemy stworzyć sieć Wi-Fi udostępnianą z poziomu komputera. Wystarczy zainstalować i uruchomić program. Następnie wpisujemy nazwę naszej nowej sieci Wi-Fi i podajemy hasło, którym będzie ona chroniona. Teraz wystarczy już tylko włączyć udostępnianie internetu. 

Dodatkowe rozwiązania, jakie oferuje wirutualny router Connectify Hotspot, to chociażby możliwość monitorowania urządzeń podłączonych do naszej sieci Wi-Fi stworzonej z poziomu komputera z Windows. Niestety, wersja bezpłatna posiada ograniczenia, które znikają dopiero po wykupieniu pełnej licencji na Connectify Hotspot.