mHotspot Download

Prosta w obsłudze, niewielka aplikacja, której zadaniem jest zmiana domowego komputera stacjonarnego lub laptopa w wirtualny hotspot Wi-Fi. Mhotspot pozwala na sprawne i szybkie udostępnianie połączenia internetowego w sytuacji, gdy nie dysponujemy routerem.

Przykładowe zastosowania to: utworzenie hotspotu na komputerze stacjonarnym podłączonym do internetu kablem i dysponującym kartą sieciową Wi-Fi, utworzenie hotspotu na laptopie korzystającym z modemu 3G w sytuacji, gdy musimy podłączyć do sieci kilka dodatkowych urządzeń (w tym mobilnych).

Program działa bez konieczności instalowania na dysku twardym. Wystarczy pobrać plik EXE i go uruchomić. Dzięki temu aplikacja działa także z pendrive'a. Możemy wszędzie zabrać ją ze sobą. Mhotspot charakteryzuje się prostym interfejsem i szybką konfiguracją, z którą poradzi sobie nawet początkujący internauta.

mHotspot pozwala poza tym na monitorowania przesyłu danych, pokazuje też informacje o uczestnikach. Mniej istotne funkcje to np. możliwość uruchamiania programu automatycznie przy starcie systemu czy zmiana skórek.