CloudDeck Download

CloudDeck to aplikacja muzyczna, która umożliwia przeglądanie, słuchanie muzyki i korzystanie z serwisu SoundCloud na pulpicie, bez potrzeby uruchamiania przeglądarki. CloudDeck jest tradycyjnym odtwarzaczem muzycznym, którego uruchamiamy na komputerze jak każdy inny program, z tą różnicą, że działa w oparciu o bazę serwisu SoundCloud. To świetne rozwiązanie dla osób, które słuchają często muzyki z SoundCloud, ale nie chcą w tym celu za każdym razem otwierać przeglądarki internetowej.

CloudDeck posiada przyjazny interfejs podzielony na zakładki. Na samej górze znajdziemy standardowy zestaw przycisków do kontrolowania odtwarzania i głosności, jak również informację i pasek postępu aktualnie odtwarzanego utworu. W górnym prawym rogu widnieje prosta wyszukiwarka, która umożliwia przeszukiwanie i przeglądanie zawartości SoundClouda bezpośrednio z CloudDeck.

Poniżej znajdują się zakładki, takie jak Spotlight (promowane, najpopularniejsze utwory), SoundCloud (dostęp do swojego konta, śledzonych artystów i ulubionych piosenek), Playlists (listy odtwarzania). Znajdziemy także pełen katalog muzyczny oraz informacje o artyście.