AutoSizer Download

AutoSizer to niewielkie, darmowe narzędzie, które pozwala zarządzać rozmiarem otwartych okien poszczególnych aplikacji. Za jego pomocą możemy stworzyć listę programów i do każdego z nich przypisać inne rozmiary okna, dzięki czemu niektóre aplikacje mogą się uruchamiać jako zminimalizowane, zmaksymalizowane lub o określonym rozmiarze okna. Aplikacja działa cały czas w tle i monitoruje uruchamiane aplikacje.

Obsługa programu jest bardzo prosta - po uruchomieniu aplikacji wyświetli się lista wszystkich otwartych okien. Domyślnie program sprawia, że są one maksymalizowane, ale wystarczy kliknąć na którąś z pozycji na liście, a następnie wybrać opcję "AutoSize" - wyświetli się wtedy nowe okno, w którym możemy dostosować rozmiar okna. Użytkownik może wybraną aplikację uruchamiać automatycznie zminimalizowaną, zmaksymalizowaną, o określonym rozmiarze, wycentrowaną na środku ekranu lub w wybranym miejscu (możemy podawać współrzędne).

AutoSizer to bardzo przydatny program dla osób, które posiadają monitory o wysokiej rozdzielczości i wyświetlają wiele okien obok siebie. Dzięki temu niewielkiemu narzędziu zaoszczędzimy czasu na ręcznym rozszerzeniu lub zmniejszaniu okien i ustawianiu ich za każdym razem wedle własnego uznania.