CloseAll Download

CloseAll to drobne narzędzie, które pozwala błyskawicznie zamknąć wszystkie otwarte aplikacje. Program jest bardzo prosty w obsłudze - wystarczy uruchomić plik rozruchowy, a reszta zostanie zrobiona za nas. Aplikacja wyśle komendę zamykania do każdego otwartego programu. Warto powiedzieć, że CloseAll nie wymusza zamknięcia aplikacji, a jedynie wysyła odpowiednią komendę. Dzięki temu programy, w których nasza praca nie została zapisana, wciąż wyświetlą komunikat z prośbą o zapisanie, a my nie stracimy postępu prac.

Program możemy uruchamiać zarówno z poziomu folderu, do którego rozpakowaliśmy aplikację, z poziomu skrótu na pulpicie bądź też ikony przypiętej do paska zadań. Ostatnie rozwiązanie wydaje się najszybsze - wystarczy stworzyć skrót do pliku rozruchowego, a następnie go przypiąć do paska zadań i ustawic w dogodnym miejscu, na przykład obok Menu Start. Na pasku pojawi się ikona z czerwonym krzyżykiem - po kliknięciu wszystkie programy zostaną zamknięte.

CloseAll to świetne narzędzie dla osób, które w ciągu dnia pracują z duża ilością otwartych programów. Zakończenie pracy tylu aplikacji pojedynczo wiąże się z maksymalizowaniem każdego okna i zamykaniem wszystkiego ręcznie - z CloseAll program znika i zyskujemy sporo czasu.