Auto Cleaner Download

Auto Cleaner jest niewielkim narzędziem typu portable, które automatycznie oczyszcza nasz dysk z plików tymczasowych, zwalniając dzięki temu więcej przestrzeni na dysku. Pliki tymczasowe tworzone są zarówno przez przeglądarki podczas przeglądania stron internetowych, jak również przez instalatory, którymi instalujemy programy na dysku. Większość z nich powinna samemu kasować tymczasowe ślady po sobie, jednak tak się nie dzieje.

Auto Cleaner stara się zadbać o dysk użytkownika poprzez automatyczne wykonywanie procesu oczyszczania dysku z tymczasowych danych co określoną ilość czasu. Domyślnie program uruchamia proces czyszczenia co 24 godziny, ale można to zmienić za pomocą pliku konfiguracyjnego w katalogu z plikiem EXE.

Po uruchomieniu aplikacji, Auto Cleaner schowa się w pasku zadań, rozpocznie proces czyszczenia, a następnie zaczeka ustawioną przez nas ilość czasu do kolejnego oczyszczania. W każdej chwili możemy jednak wywołać proces oczyszczania ręcznie - wystarczy tylko kliknąć w ikonę w zasobniku prawym przyciskiem myszy, a następnie uruchomić oczyszczanie za pomocą opcji “Clean now”.