Wedoist Download

Wedoist to usługa przeglądarkowa od twórców znanego menedżera zadań Todoist. Opisywana aplikacja znakomicie sprawdza się wtedy, gdy musimy zarządzać niewielkim zespołem, delegować zadania, kontrolować ich wykonanie oraz trzymać rękę na pulsie różnych projektów.

Wedoist używa interfejsu opartego na kartach. Mamy tu górny pasek z czterema takimi elementami. Pierwszy to Aktualizacje statusu. Jest to coś w rodzaju osi czasu, na której znajdują się wszystkie wykonywane przez naszych użytkowników czynności. Dzięki temu możemy łatwo sprawdzić, czym ostatnio dana osoba się zajmowała.

Mamy tutaj nawet filtry, które pozwalają na zawężenie listy do określonych rodzajów czynności (np. ukończenia zadań) oraz konkretnych użytkowników. Po prawej umieszczono pasek boczny. Znajdują się tu m.in. informacje o tym, kto aktualnie jest online.

Druga karta nazywa się Zadania. Możemy tutaj tworzyć listy to-do (przycisk po prawej) oraz dodawać zadania (polecenie to znajduje się przy każdej aktywnej liście). Trzecia rzecz to Pliki. Moduł ten służy do uploadowania i hostowania różnego rodzaju dokumentów, grafik itp., które są używane w zespole podczas pracy.

Ostatnia karta poświęcona jest osobom, czyli użytkownikom naszej grupy. Możemy tutaj dodawać i usuwać współpracowników. Wedoist jest dostępny za darmo (maks. 3 użytkowników, bez hostingu plików), za 5 dol. miesięcznie (brak limitu osób, 5 GB na pliki, jeden projekt) oraz za 24 dol. miesięcznie (brak limitu liczby projektów).