Fotor Download

Fotor to bezpłatny i bardzo prosty w obsłudze program do edycji zdjęć i obróbki obrazów. Za pomocą programu szybko i prosto ze zwykłych zdjęć zrobimy ciekawe grafiki, widokówki lub kolaże.

Narzędzie Fotor przeznaczone jest do szybkiej i prostej obróbki zdjęć. Narzędzie charakteryzuje się kompaktowym interfejsem – dostęp do zaawansowanych filtrów uzyskamy już po kilku kliknięciach myszą. Aplikacja słynie przede wszystkim z ogromnej bazy gotowych efektów, które automatycznie dopasowują się do edytowanego zdjęcia – wystarczy kilka kliknięć myszą, aby niemal całkowicie zmienić zwykła fotografię w ciekawy obraz.

Program Fotor posiada również podstawowe funkcje odpowiedzialne za edycję ekspozycji, jasności, nasycenia barw, ostrości, balansu bieli etc. Za pomocą programu ustawimy również przesłonę lub dodamy efekt winiety. Nie zabrakło również narzędzi do prostowania, kadrowania lub przycinania zdjęć. Za pomocą programu dodamy również gotowe ramki lub stworzymy ciekawy kolarz – z kilku zdjęć możemy stworzyć ciekawą widokówkę i podzielić się nią ze znajomymi w serwisie Flickr, Twitter lub Facebook.