TunnelBear Download

TunnelBear to darmowa aplikacja, dzięki której możemy obejść ograniczenia regionalne w różnych serwisach internetowych i uzyskać dostęp do materiałów wideo czy też całych stron niedostępnych w naszym kraju. Program z łatwością poradzi sobie z limitowanymi filmami na YouTube czy DailyMotion, a także pozwoli zarejestrować konto w serwisie Netflix czy też Pandora.

Interfejs programu jest bardzo prosty w użytkowaniu, a jego wykonanie stoi na wysokim poziomie. Aplikacja przypomina nieco tuner w stylu retro, a obsługa polega na korzystaniu z kilku przełączników, którymi aktywujemy program oraz wybieramy region, do którego chcemy się podłączyć. Podczas pierwszego uruchomienia, TunnelBear poprosi użytkownika o założenie konta oraz o zezwolenie na zainstalowanie wirtualnego urządzenia sieciowego, dzięki któremu będziemy mogli imitować swoje widoczne “pochodzenie” w Internecie.

Darmowe konto umożliwia pobranie 500 MB danych danych za pomocą tuneli VPN. W każdej chwili jednak możemy uaktywnić konto płatne i za kilka dolarów miesięcznie uzyskać o wiele większą przepustowość oraz obsługę urządzeń mobilnych. TunnelBear jest świetnym rozwiązaniem nie tylko do omijania blokad regionalnych, ale także do zachowania prywatności w Internecie.