Driver Genius Download

Zaawansowany program do zarządzania sterownikami w systemie Windows.

Zmiany w Driver Genius

Driver Genius to bardzo zaawansowany i kompleksowy program do zarządzania sterownikami zainstalowanymi w systemie operacyjnym Windows. Za pomocą programu możemy zarządzać, aktualizować, instalować i odinstalowywać dowolne sterowniki.

Oprócz tego, za pomocą programu Driver Genius możemy stworzyć kopię zapasową wszystkich sterowników, która z pewnością przyda się po świeżej instalacji systemu operacyjnego lub po poważnej awarii. Główną funkcją programu jest wyszukiwanie brakujących sterowników dla urządzeń zainstalowanych w komputerze. Program analizuje cały system i wyszukuje wszelkie urządzenia zainstalowane w komputerze lub podłączone do niego za pomocą złącza USB.

Program Driver Genius poradzi sobie z takimi urządzeniami jak płyty główne, karty graficzne, sieciowe, muzyczne, telewizyjne, kontrolery IDE, ATA, SATA, urządzenia wskazujące, dyski zewnętrzne etc. Po przeskanowaniu systemu, program wyświetli wszystkie konflikty, błędne lub przestarzałe sterowniki itp. umożliwiając naprawę każdej pozycji z poziomu okna programu.