AllInOne Keylogger Download

AllInOne Keylogger to program działający w formie keyloggera, który rejestruje wszystkie czynności wykonywane przez użytkowników na komputerze. Aplikacje ta może szczególnie przydać się do śledzenia poczynań naszego dziecka podczas korzystania z PC lub sprawdzania, czy ktoś korzysta z naszego komputera pod naszą nieobecność (a jeśli tak, to w jakim celu).

Narzędzie umożliwia podgląd ostatnio odwiedzanych stron internetowych, utworzonych plików, rozmów na czacie oraz wpisywanych tekstów za pomocą klawiatury. AllInOne Keylogger pozwala również na przechwytywanie obrazów z pulpitu, zdjęć a nawet dźwięków zarejestrowanych poprzez mikrofon. Dodatkowo program oferuje bardzo przydatną funkcję ukrywania swojej obecności, dzięki której możemy sprawić, że narzędzie zniknie chociażby na liście zainstalowanych programów, w menedżerze zadań czy autostarcie.

Całą zarejestrowaną aktywność, AllInOne Keylogger zapisuje w formie logów, które można wysłać za pośrednictwem poczty elektronicznej lub automatycznie załadować na serwer FTP.