GS Auto Clicker Download

GS Auto Clicker to program do automatyzacji kliknięć myszką. O co w nim dokładnie chodzi? Za pomocą tej małej aplikacji ustawić możemy przycisk na klawiaturze, który będzie odpowiadał kliknięciu określonym wcześniej przyciskiem myszy.

Narzędzie przyda się w sytuacji, gdy mysz w komputerze ma uszkodzony jeden z przycisków myszy – wtedy istnieje możliwość przypisania funkcjonalności kliknięcia myszką do dowolnie wybranego klawisza na klawiaturze. W programie istotna jest również cecha automatyzacji, czyli automatycznego klikania. Jedno wciśnięcie przycisku na klawiaturze jest w stanie powodować określoną ilość kliknięć myszą, co przyda się w sytuacji, gdy chcemy skonfigurować np. podwójne kliknięcie.

Program umożliwia  określenie konkretnej liczby kliknięć oraz ich odstępu czasowego. GS Auto Clicker podczas pracy wykorzystuje bardzo małą ilość zasobów systemowych, co również jest nie bez znaczenia. Aplikację można polecić szczególnie osobom, które dużo korzystają z komputera i chcą nieco przyśpieszyć wykonywane czynności. Przyda się również graczom, którzy zagrywają się w tytuły wymagające szybkiego i masowego klikania myszką – dzięki GS Auto Clicker można tę funkcję przypisać do klawiatury.