Windows 8 Transformation Pack Download

Windows 8 Transformation Pack to bezpłatny program, który stanowi alternatywę dla osób, które korzystają ze starszych systemów operacyjnych, ale nie chcą lub nie mogą zainstalować najnowszej odsłony dzieła Microsoftu.

Windows 8 Transformation Pack to pakiet wizualny, po zastosowaniu którego starsze systemy, takie jak Windows XP, Vista, jak również 7 upodobnią się do najnowszej wersji z numerkiem 8. Pakiet wizualny zmienia jedynie wygląd systemu operacyjnego pozostawiając funkcjonalność nietkniętą. Za jego pomocą możemy podmienić ekran bootowania i logowania, wprowadzić kompozycję graficzną imitującą Windows 8, a także zestaw tapet, ikon oraz dźwięków z najnowszego środowiska operacyjnego firmy Microsoft.

Oprócz powierzchownej zmiany wyglądu, Windows 8 Transformation Pack pozwala także sięgnąć głębiej zmieniając między innymi system plików, wygląd domyślnej czcionki systemowej jak również stosując kilka rozwiązań z systemu Windows 8. W przypadku nowych funkcji, są one uzależnione w głównej mierze od systemu bazowego i mogą się różnić w zależności od wersji.