Dream Aquarium Screensaver Download

Dream Aquarium Screensaver to program, dzięki któremu zmienimy nudny i statyczny pulpit komputera w animowane, kolorowe i żywe akwarium.

Program Dream Aquarium Screensaver zmienia pulpit komputera w fotorealistyczne i bardzo żywe, kolorowe akwarium. Warto zwrócić uwagę na niezwykle realistyczne rybki, które pływają w bardzo naturalny sposób poruszając płetwami, oczami, skrzelami etc. Na pierwszy rzut oka wygląda to jak prawdziwe akwarium.

Miłym dodatkiem jest również krab, który czyści dno akwarium i od czasu do czasu gania rybki. Użytkownik może wybierać z aż 23 gatunków mieszając je ze sobą, dobierając kolorystycznie itp. Oprócz pięknych rybek, producenci Dream Aquarium Screensaver stworzyli także realistyczne otoczenie: falujące rośliny, przez które mogą przepływać rybki, ciekawe dodatki itp.

Zadbano również o detale i szczegóły, takie jak cień, refleksy świetlne itp. Program Dream Aquarium Screensaver obsługuje monitory o dowolnej rozdzielczości, jak również wiele monitorów na raz. Niestety wersja darmowa programu posiada sporo ograniczeń, między innymi wybór między dwoma gatunkami ryb, logo programu w rogu pulpitu, wyskakujące powiadomienia etc.