DFX Audio Enhancer Download

DFX Audio Enhancer to bezpłatne narzędzie, które odpowiada za poprawę dźwięku nie tylko w muzyce, ale i odtwarzanych filmach. Co ciekawe, program poprawia jakość dźwięku (zgodnie z preferencjami użytkownika) nie tylko z popularnych odtwarzaczy multimedialnych takich jak Real Player, Winamp czy Windows Media Player, ale również z najpopularniejszych serwisów internetowych oferujących strumieniowe przesyłanie danych np. YouTube, Vimeo, Last.fm etc.

Mimo wielu opcji, obsługa programu DFX Audio Enhancer jest bardzo prosta i nawet początkujący użytkownik, który chce poprawić jakość odtarzanego dźwięku bez problemu poradzi sobie z obsługą i konfiguracją. W każdej chwili możemy włączyć lub wyłączyć program wciskając przycisk „Power” – po jego wciśnięciu system poprawy dźwięku zostanie aktywowany lub wyłączony. Za pomocą tego narzędzia możemy wzmocnić basy, wyeksponować tony średnie lub wyostrzyć wysokie. Opróćz tego usuniemy zakłócenia, szumy czy ciche brzmienia, które w negatywny sposób wpływają na ogólną jakość dźwięku.

Interfejs programu jest bardzo prosty i przyjazny użytkownikowi. Na ekranie głównym widnieją opcje odpowiedzialne między innymi za tryny przetwarzania i dostosowania poziomu dźwięku do różnych urządzeń – słuchawek, głośników zewnętrznych i wbudowanych etc. Oprócz tego program pozwala włączyć funkcję 3D Surround, która poprawia dźwięk przestrzenny i pozwala emulować dźwięk 5.1 w głośnikach stereo.

Program DFX Audio Enhancer współpracuje z najpopularniejszymi programami i odtwarzaczami multimedialnymi: iTunes, Spotify,Windows Media Player, QuickTime Player, Pandora Desktop, Winamp, VLC media player, RealPlayer, foobar2000, JetAudio etc.