eM Client Download

eM Client jest ciekawą alternatywą dla najpopularniejszych klientów poczty e-mail, oferując możliwość integracji wielu usług takich jak kalendarze, komunikator czy lista zadań. Program pozwala na synchronizację z takimi usługami pocztowymi jak GMail, Outlook.com, Hotmail, Yahoo! iClodu czy inne. Dzięki temu możemy w prosty sposób obsługiwać wiele kont pocztowych.

Co więcej, program pozwala na import danych z innych klientów poczty (Outlook, Outlook Express, Windows Mail, ThunderBird). Pobrana poczta może być w prosty sposób archiwizowana, zaś eM Client pozwala również na kontakt via chat z użytkownikami Facebooka czy GMaila. Kolejne elementy związane z integracją, to współpraca z naszym kontem na Skype czy obsługa widżetów.

Inne ważne funkcje programu, o których należy wspomnieć, to obsługa IMAP4 (online oraz offline), protokołów SMTP i POP3 oraz szyfrowanych połączeń typu SSL. Użytkownik może korzystać z domyślnych ustawień klienta, bądź też samemu zmianić wygląd eM Clienta. Program charakteryzuje się dużą prostotą i intuicyjnością w użytkowaniu, co potwierdza opinia wielu użytkowników.

W najnowszej wersji programu pojawiły się takie nowości jak pełna obsługa dla systemu Windows 8 czy jeszcze bardziej ułatwiony backup danych i przywracanie ustawień. Program do prawidłowego działania wymaga zainstalowanych bibliotek .NET Framework 3.5+.