Auslogics Duplicate File Finder Download

Auslogics Duplicate File Finder to bezpłatny, niezwykle przydatny program, którego głównym zadaniem jest wyszukiwanie i usuwanie zduplikowanych plików, które poniewierają się na partycjach dysku twardego. Czasami wystarczy zainstalować kilka programów, by na dysku zaroiło się od niepotrzebnych kopii różnych plików. Taka sytuacja nie tylko wpływa na zmniejszającą się pojemność dysku, ale i na szybkość działania całego systemu.

Korzystając z programu Auslogics Duplicate File Finder możemy nie tylko zwiększyć ilość wolnego miejsca na dysku twardym, ale i przyspieszyć system – nie będzie on musiał brać pod uwagę niepotrzebnych plików przy wyszukiwaniu informacji etc. Aplikacja wyszukuje identyczne dane i porównuje je ze sobą nie tylko pod względem rodzaju pliku i jego nazwy, ale również zawartości i właściwości, poziomu użycia przez system etc.

Auslogics Duplicate File Finder świetnie sprawdzi się przy organizowaniu biblioteki multimediów umożliwiając skasowanie dwóch identycznych utworów, zdjęć czy filmów, a co za tym idzie zaoszczędzenie mnóstwa miejsca na dysku. Za pomocą programu Auslogics Duplicate File Finder możemy przeszukać cały dysk w poszukiwaniu duplikatów, jak również wybrane foldery czy katalogi. Program korzysta z algorytmu MD, który wspomaga wyszukiwanie zduplikowanych zdjęć, dokumentów, materiałów multimedialnych, aplikacji na nawet plików archiwalnych.