RKill Download

RKill to bardzo proste, ale niezwykle skuteczne narzędzie do ochrony przez złośliwym oprogramowaniem. Program jest szczególnie przydatny wtedy, gdy komputer już został zainfekowany, a standardowy antywirus nie radzi sobie z naprawą problemów.

Program RKill w prosty i skuteczny sposób dezaktywuje szkodliwe procesy i komponenty, które blokują lub zakłócają pracę innych programów zainstalowanych w systemie Windows. RKill nie posiada znanego z innych programów interfejsu – w oknie programu wyświetlany jest wiersz polecenia w trybie tekstowym.

Działanie programu jest automatyczne – po uruchomieniu RKill skanuje komputer i samoczynnie wyłącza szkodliwe składniki i procesy systemowe. Oprócz tego program usuwa z rejestru Windows wpisy utworzone przez szkodliwe oprogramowanie typu malware oraz resetuje wszystkie podejrzane powiązania z plikami EXE, BAT oraz COM.

Działanie programu jest w pełni bezpieczne, zaś głównym jego celem jest eliminacja szkodliwych wpisów, które w większości przypadków blokują uruchomienie systemu antywirusowego. Po wykonaniu wszystkich działań, RKill wyświetla szczegółowych raport, w którym znajdziemy informacje o wszystkich wykrytych i wyłączonych szkodliwych składnikach.