Batch XLSX to XLS Converter Download

Batch XLSX to XLS Converter to prosty w obsłudze, minimalistyczny konwerter, którego zadaniem jest zamiana plików XLSX na XLS. Aplikacja przyda się zawsze wtedy, gdy nie mamy dostępu do nowszych wersji pakietu Microsoft Office ani LibreOffice.

Opisywana usługa nie ma prawie żadnych dodatkowych opcji czy funkcji. Konwersja może odbywać się w obie strony - oznacza to więc, że możemy także zamienić XLS-a na XLSX-a. Batch XLSX to XLS Converter udostępnia nam tryb pracy z pojedynczym plikiem, a także moduł hurtowej konwersji grupy arkuszy.

W program wbudowano wyszukiwarkę, która umożliwia szybkie znajdowanie plików na dysku twardym. Batch XLSX to XLS Converter jest aplikacją szybką i wydajną - konwersja nawet skomplikowanych arkuszy zajmuje nie więcej niż kilkadziesiąt sekund. Nowe pliki zachowują wszystkie parametry, formatowanie czy formuły z oryginałów.

Program obsługuje metodę przeciągnij i upuść - dzięki temu możemy szybko dodać do niego pliki, które mamy pod ręką (np. na pulpicie). Integruje się z menu kontekstowym Eksploratora Windows, co daje użytkownikowi kolejną wygodną metodę rozpoczęcia konwersji.