Bat To Exe Converter Download

Advanced BAT to EXE Converter to bardzo przydatny program do jednostronnej konwersji plików pomiędzy formatami BAT i EXE. Oczywiście oprócz podstawowej funkcjonalności program wyróżnia się szeregiem dodatkowych, bardzo ciekawych funkcji.

Za pomocą programu Advanced BAT to EXE Converter nie tylko stworzymy pliki wykonywalne, ale również napiszemy własne, autorskie skrypty. Producenci zastosowali w programie listę podstawowych i najczęściej używanych komend, a każda z nich opatrzona jest stosownym komentarzem i wyjaśnieniem, dzięki czemu nawet początkujący użytkownik stworzy prawidłowo sformatowany kod do tworzonego pliku BAT.

Prosty w obsłudze edytor znacznie ułatwia cały proces, zaś funkcje umożliwiające cofnięcie wykonywanej operacji pozwalają uniknąć błędów. Bardzo ciekawym dodatkiem jest graficzny kreator wyświetlanych w konsoli informacji. Za pomocą tego dodatku, program Advanced BAT to EXE Converter umożliwia tworzenie wymyślnych ASCII Art, animacji czy nawet generowanie poziomów w grach.

Aby tego dokonać, wystarczy wybrać rodzaj figury, którą chcemy wyświetlać, określić jej kolor, pozycję na ekranie etc. Ponadto każdy edytowany projekt możemy zapisać do pliku, przekleić kod do edytora, wczytać projekty udostępnione przez innych użytkowników itp. Ponadto producent udostępnia bazę wielu przykładowych skryptów do nauki, modyfikowania czy przerabiania.

Za pomocą programu Advanced BAT to EXE Converter określimy również docelowy system operacyjny z rodziny Microsoft lub DOS 6.0. Możemy również do pliku wykonywalnego dołączyć informację o prawach autorskich, licencji itp. Oprócz tego każdy plik możemy opatrzyć hasłem dostępu lub wybrać i dodać do niego zasoby dyskowe.