Micro Keylogger Download

Micro Keylogger to program do monitorowania swojego komputera pod naszą nieobecność. Posiada funkcje typowego keyloggera, czyli aplikacji przechwytującej wciskane na klawiaturze przyciski, a także pozwala na automatyczne tworzenie zrzutów ekranu czy też blokowanie stron i procesów systemowych.

Program stworzony został dla osób, które chcą monitorować i jednocześnie chronić swój komputer przed niepowołanymi osobami, które mogą z niego skorzystać gdy nie ma nas w pobliżu. Jest też przydatny dla tych, którzy chcą kontrolować to, co się dzieje na ich komputerze podczas nieobecności (Micro Keylogger dobrze się spisuje w roli programu do kontroli rodzicielskiej).

Interfejs programu jest utworzony w przyjazny sposób, a obsługa intuicyjna. Wszystkie funkcje pogrupowane zostały w zakładki, po których nawigujemy za pomocą ikon. Znajdziemy tutaj zakładkę pozwalającą monitorować i tworzyć raporty z odwiedzanych stron, ściąganych plików, używanych aplikacji czy wpisywanych słów na klawiaturze. Możemy także ograniczyć nasze szpiegowanie do konkretnego konta użytkownika jak również ustawić program w taki sposób, aby zawsze monitorował wszystkich użytkowników - nawet tych, którzy zostaną utworzeni po instalacji keyloggera.

Do pomocy w monitorowaniu przyda się funkcja screenshot, dzięki której program automatycznie tworzy i zapisuje zrzuty ekranu co określoną ilość czasu. Tu również znajdziemy nieco opcji, chociażby takich, które pozwalają wybrać obszar ekranu czy też określić interwał pomiędzy przechwytywaniem obrazu. Przy zabezpieczaniu komputera pomocna okaże się także funkcja filtrów, która umożliwi zablokowanie poszczególnych stron internetowych oraz uruchamianych aplikacji o konkretnych nazwach.

Micro Keylogger może udostępniać nam informacje w dwojaki sposób. Pierwsza metoda to wysyłanie raportów na maila o określonych godzinach lub gdy rozmiar raportu przekroczy konkretny stopień. Jeżeli nie chcemy korzystać z wysyłania poczty, to powinna nas zainteresować opcja wysyłania raportów na nasz serwer FTP - wystarczy podać dane dostępowe i wybrać folder, a Micro Keylogger będzie automatycznie łączyć się z serwerem i umieszczać potrzebne logi.

Micro Keylogger jest ukrytą aplikacją, nieświadomy użytkownik nie znajdzie go w systemie. Aby usunąć program, należy uruchomić okno konfiguracyjne, podać hasło (domyślnie 123456) i skorzystać z wbudowanej w program funkcji odinstalowywania. Hasło dostępowe możemy w każdej chwili zmienić w zakładce Security.