LightScribe System Software Download

LightScribe System Software to aplikacja zawierająca sterowniki wymagane do poprawnego działania technologii LightScribe w nagrywarkach CD/DVD. Za jej pomocą możliwe jest wypalenie etykiety płyty bezpośrednio na jej powierzchni za pomocą nagrywarki (wymagana obsługa technologii LightScribe przez dany model urządzenia).

Po zainstalowaniu, użytkownik ma dostęp do panelu sterowania programem, z poziomu którego może dostosować ustawienia. Program daje możliwość zmiany kontrastu - do wyboru są ustawienie domyślne oraz tryb, który sprawi, że okładki będą ciemniejsze, lecz bardziej trwałe.
Z poziomu programu uzyskamy również dostęp do napędów LightScribe (oraz jednocześnie sprawdzimy w ten sposób, czy nasza nagrywarka na pewno obsługuje tę technologię).

Aplikacja i sterowniki współpracują z innymi programami przeznaczonymi do projektowania etykiet, między innymi do popularnego Nero Cover Designer wchodzącego w skład pakietu Nero oraz aplikacjami Sonic Express Labeler czy też SureThing CD Labeler.

Do poprawnego działania wymagane jest zainstalowanie środowiska .NET Framework.