LightScribe Simple Labeler Download

LightScribe Simple Labeler to program do projektowania i tworzenia nadruków za pomocą światła laserowego, które wypala wzory na dostosowanych do tego celu płytach CD i DVD.

Za pomocą programu LightScribe Simple Labeler stworzymy niemal dowolne obrazy i umieścimy je na płycie CD lub DVD. Po nagraniu danych na płytę, wystarczy odwrócić ją i wypalić etykietę korzystając z odpowiedniego kreatora. Oczywiście, aby tego dokonać musimy posiadać nagrywarkę, która obsługuje technologię LightScribe oraz przystosowaną do tego celu płytę.

Technologia LightScribe korzysta ze światła laserowego do wypalania wzorów na specjalnej płycie. Rozwiązanie to nie korzysta z żadnych tuszy ani materiałów, które mogą zostać zużyte lub po pewnym czasie zniszczone. LightScribe Simple Labeler to bardzo prosty w obsłudze program, który nawet początkującemu użytkownikowi zaoferuje możliwość tworzenia i edytowania etykiet LightScribe. W bazie danych aplikacji znajdziemy dużą ilość gotowych szablonów, które możemy dowolnie edytować. Oprócz tego możemy skorzystać z własnych obrazów lub ściągnąć gotowe etykiety z sieci.