Camfrog Video Chat Download

Camfrog Video Chat to komunikator wideo, który pozwala użytkownikom dołączać do czatów ze strumieniową transmisją wideo na żywo, dzięki temu mogą oni słuchać, oglądać oraz rozmawiać z wieloma ludźmi w tym samym czasie. Przed rozmową wideo musimy zapoznać się z użytkownikiem przez wysłanie wiadomości, a następnie dodać go do listy kontaktów. Wideokonferencje działają także na komputerach wyposażonych w zapory ogniowe oraz pracujących za routerami. Camfrog Video Chat pozwala na prowadzenie wideokonferencji do tysiąca osób, wystarczy kliknąć na nazwę użytkownika by zobaczyć obraz z jego kamery internetowej. Po naciśnięciu przycisku rozmowy możemy rozpoczynamy rozmowę ze wszystkimi uczestnikami wideokonferencji.

Każdy kto korzystał kiedykolwiek z komunikatorów internetowych od razu zaznajomi się z interfejsem programu Camfrog Video Chat. Lista kontaktów zawiera specjalne miejsce na ulubionych użytkowników zaś nasz osobisty pokój rozmów możemy chronić poprzez założenie hasła. Najnowsza wersja programu obsługuje połączenia wideo w wysokiej rozdzielczości, posiada także usprawnienia interfejsu oraz możliwość wysyłania wirtualnych prezentów do naszych znajomych. 

Podczas instalacji program proponuje zainstalowanie kilku pasków oraz widget pogody. Mimo wszystko polecamy program Camfrog Video Chat wszystkim szukającym dobrego programu do rozmów wideo.