Windows Live Messenger Download

Dzięki Windows Live Messenger (następcy popularnego MSN Messenger) będziesz mógł rozmawiać, wymieniać się zdjęciami, oraz być w ciągłym kontakcie z rodziną i znajomymi. Program daje możliwość korzystania ze skrzynek Hotmail, Gmail oraz wielu innych. Dostępne są także różnorodne kalendarze.

Niektóre cechy programu Windows Live Messenger:

  • Oprócz rozmawiania z innymi użytkownikami możesz także grać w gry oraz wymieniać się zdjęciami.
  • Możesz dodawać zdjęcia a nawet krótkie filmy o sobie, Twoi rozmówcy mogą także widzieć jakiej muzyki słuchasz i w jakim jesteś humorze. Okno rozmowy jest w pełni modyfikowalne.
  • Ludzi z którymi rozmawiasz najczęściej umieść na samej górze listy jako osoby ulubione. Jak tylko będą mogli rozmawiać zobaczysz jak ich kontakty staną się aktywne.
  • Przenoś zdjęcia prosto do okna rozmowy i pokazuj je swoim znajomym w prosty i szybki sposób. Twoim rozmówcy mają także możliwość zapisywania Twoich zdjęć na dysk twardy.
  • Zobacz co Twoi znajomi robili w ostatnim czasie. Specjalna rubryka nowości informuje Ciebie o ich ostatnich wycieczkach, ważnych wydarzeniach itp.
  • Jeżeli Twój rozmówca będzie musiał odejść od komputera to możesz powiadomić go o jakimś ważnym wydarzeniu wysyłając SMS na jego telefon komórkowy prosto z programu. Łatwe i szybkie rozwiązanie.

Nie zabrakło także możliwości wysyłania wiadomości na telefon komórkowy lub pager. Jeśli nie chcemy z kimś rozmawiać, istnieje możliwość zablokowania wybranego użytkownika. W najnowszej wersji znajdziemy liczne usprawnienia dot. konferencji audio i wideo, dodano również możliwość wysyłania wiadomości offline. Esteci z pewnością docenią liczne dodatki dotyczące dostosowywania wyglądu interfejsu do własnych upodobań i preferencji.