Total Video Converter Download

Total Video Converter to praktyczny konwerter plików wideo i audio. Główną zaletą jest bardzo duża różnorodność obsługiwanych formatów wliczając w to urządzenia mobilne i konsole do gier. Przechodząc do zakładki Nowe Zadanie wybieramy dowolny plik do konwersji. Pojawia się nowe okno, na którym widać sporą ilość obsługiwanych formatów (telefony komórkowe, smartfony lub konsole). W Convert and Burn wybieramy rodzaj pliku wideo lub audio (m.in. DVD, VCD, DIVIX). Web skrywa formaty które można wrzucić do sieci, zaś kolejne zakładki służą do ustawień poszczególnych formatów wideo, audio oraz AVCHD i HD Video.

Po wyborze formatu w głównym oknie klikamy w Konwertuj i rozpoczynamy proces konwersji. Możemy tu jeszcze zaznaczyć bitrate, dekoder, częstotliwość, rozdzielczość, zaś po kliknięciu w Filter dodatkowo znak wodny lub napisy.

Program Total Video Converter umożliwia bezpośredni dostęp do nagrywania z zakładki Narzędzia. W tym celu należy kliknąć w Uruchomienie Media Burner. Wbudowany odtwarzacz włączamy klikając na Uruchomienie Media Player, natomiast w narzędziach zaawansowanych możemy np scalać ścieżki wideo i audio, robić zrzuty ekranu czy wyodrębnić dźwięk od obrazu. Ponadto możemy jeszcze zmienić skórkę i język programu.

Total Video Converter to świetna aplikacja, dzięki której będziemy w stanie dokonać konwersji plików wideo do formatów dedykowanych takim urządzeniom jak PSP, iPod, iPhone czy konsola PS3.

Total Video Converter to kompletne rozwiązanie dla wszystkich, którzy konwertują pliki wideo do innych formatów. Program posiada potężny silnik konwertowania, który jest w stanie dokonać konwersji materiału wideo w bardzo krótkim czasie. Aplikacja świetnie sprawdza się w konwersji wsadowej. Interfejs programu Total Video Converter jest bardzo czytelny i przejrzysty, ogólne wrażenie psują tylko przypomnienia o kupnie programu, które są dodawane do konwertowanego materiału wideo podczas korzystania z wersji testowej. Cena pełnej wersji jest akceptowalna, zaś sama aplikacja jest o wiele bardziej kompletna niż większość konkurencyjnych aplikacji.