EditPad Lite Download

EditPad Lite to aplikacja stworzona w celu tworzenia oraz edycji tekstu, idealnie nadaje się do zastąpienia Notatnika, który jest standardowym wyposażeniem systemów operacyjnych Windows. W EditPad Lite możemy otworzyć nieskończoną liczbę dokumentów tekstowych na raz, przy czym nie jesteśmy ograniczani wielkością plików oraz długością linii tekstu. Zarządzanie otwartymi plikami tekstowymi odbywa się podobnie to zarządzania otwartymi stronami WWW w przeglądarkach internetowych, wszystko mamy uporządkowane w kartach.

EditPad Lite może zaoszczędzić nam wiele czasu, EditPad Lite posiada nielimitowane funkcję cofnij oraz powtórz, funkcje te działają nawet po zapisaniu dokumentu. EditPad Lite wspiera ANSI, ASCII oraz Unicode (UCS-2 oraz UTF-8). Dzięki EditPad Lite możemy tworzyć teksty w wielu językach, sam interfejs programu został przetłumaczony na wiele popularnych języków.
EditPad Lite może zapisywać części dokumentów tekstowych do pliku oraz umieszczać zawartość plików tekstowych w tekście. Aplikacja posiada zaawansowany podgląd wydruku z mnogością funkcji. Dzięki elastycznemu interfejsowi możemy dostosować program do własnych potrzeb oraz upodobań. Aplikacja jest darmowa dla użytku osobistego.

EditPad Lite posiada wiele funkcjonalności, które sprawiają że edycja plików jest bardzo wygodna. W jednym czasie możemy otworzyć i edytować kilka plików tekstowych. Użytkownik może przełączać się pomiędzy edytowanymi plikami poprzez karty znane z przeglądarek internetowych. EditPad Lite posiada jedną z najlepszych wyszukiwarek typu znajdź i zamień. Pracując z EditPad Lite nie musisz martwić się o swoją pracę, wszystko to dzięki niezawodnej funkcji automatycznego zapisu. W opcjach programu możemy ustawić długość przechowywania kopii zapasowych naszych dokumentów, historia pliku pozwala nam na podgląd wcześniejszych wersji pliku nad którym obecnie pracujemy.

EditPad Lite automatycznie podświetla adresy e-mail oraz adresy URL, podwójne kliknięcie w adres skutkuje przejściem do adresu odnośnika, opcję podświetlania adresów można oczywiście wyłączyć w opcjach aplikacji. EditPad Lite posiada także własną tablicę znaków dzięki której możemy wprowadzać nietypowe znaki. EditPad Lite odczyta i edytuje prawie wszystkie typy plików tekstowych, praca z programem EditPad Lite to czysta przyjemność.