Outpost Security Suite Free Download

Outpost Security Suite Free to darmowy antywirus, firewall, moduł antyspamowy oraz inne narzędzia dbające o bezpieczeństwo komputera. Kompleksowy pakiet zabezpieczeń, wyposażony w technologię System Guard, która chroni system przed atakami hakerów oraz przed kradzieżą danych osobistych. Moduł antyspamowy posiada dwie metody działania, pierwsza polega na czarnych i białych listach adresów pocztowych, druga działa na zasadzie filtra słów kluczowych.

Outpost Security Suite Free jest lekkim pakietem bezpieczeństwa, działa on bardzo sprawnie także na netbookach oraz starszych komputerach PC. Zoptymalizowany SmartScan3 dba o bezpieczeństwo komputera nie obciążając w tym samym czasie jego podzespołów. Nowa optymalizacja filtrowania danych usprawnia pracę zapory ogniowej, co zmniejsza zużyciu zasobów systemowych.

Nie ważne czy jesteś biegły w obsłudze komputera czy też nie, Outpost Security Suite Free sam zadba o automatyczne aktualizacje oraz skorzysta z nowych informacji, które zostaną pobrane z sieci ImproveNet. Unikalny system sam zdecyduje która aplikacja będzie mogła łączyć się z siecią, a która będzie ograniczona.

Outpost Security Suite Free jest pierwszym kompletnym pakietem bezpieczeństwa, który jest całkowicie darmowy. W przeciwieństwie do proaktywnych systemów zabezpieczeń, które sprawnie zapobiegają infekcjom, Outpost Security Suite Free poradzi sobie znakomicie także z usuwaniem wirusów.