Norton 360 Download

Pakiet Norton 360 to zbiór skutecznego oprogramowania w walce z zagrożeniami mogącymi wpłynąć na działanie systemu. W skład pakietu wchodzą wszystkie elementy ochronne firmy Symantec, zapewniając pełną ochronę komputera, danych i tożsamości.

Pięć warstw ochronnych wzmacnia bezpieczeństwo i stopień wykrywalności zagrożeń, zanim te przenikną do systemu. Technologia SONAR czynnie monitoruje aktywność systemu , śledząc podejrzane działania, przewidując z wyprzedzeniem i eliminując potencjalne niebezpieczeństwa. Ponadto ochrona przeglądarek internetowych zabezpiecza system przed zagrożeniami pochodzącymi z sieci, zapobiegając ich szkodliwemu działaniu.

Dzięki funkcji Insight aplikacja sprawdza reputację konkretnych witryn internetowych, powiadamiając użytkownika, czy podawanie danych osobowych w trakcie robienia zakupów lub zwykłym przeglądaniu stron internetowych nie wiąże się z ryzykiem ich kradzieży. Ponadto funkcja kontroli rodzicielskiej pozwala na łatwiejszą i sprawniejszą protekcję dzieci przed zagrożeniami Internetu.

Pakiet zwiększa również bezpieczeństwo w trakcie korzystania z portali społecznościowych. Zapobiega atakom i oszustwom, które wymuszają kliknięcie "Lubię to!" lub wiadomościom ze szkodliwym kodem.

Norton 360 posiada możliwość automatycznego tworzenia kopii zapasowych ważnych dokumentów i przechowywania ich na komputerze, dyskach zewnętrznych czy online dzięki 2 GB miejsca na serwerze zawartym w pakiecie. Poza tym oferuje możliwość optymalizacji wydajności komputera, naprawiając popularne problemy, usuwając niepotrzebne pliki, czyszcząc dysk twardy i zwalniając zasoby pamięci.

Prosty i czytelny interfejs pozwala na szybką konfigurację i łatwą obsługę programu. Automatyczne aktualizacje bazy znanych wirusów nie wymagają od użytkownika jakichkolwiek czynności, zapewniając pełną ochronę systemu przez cały rok. Norton AntiVirus został także wyposażony w funkcję zarządzania przepustowością, by w trakcie aktualizacji oprogramowania przez sieci 3G nie doszło do wyczerpania określonego miesięcznego limitu transferu danych i generowania dodatkowych kosztów.