UltimateZip Download

Wiele plików na komputerze potrafi wprowadzić niemałe zamieszanie. Setki dokumentów, pliki multimedialne, filmy, muzyka i zdjęcia – gdy kolekcja urasta do kilkudziesięciu czy nawet kilkuset gigabajtów wszystko zaczyna sprawiać problem. Najlepszym rozwiązaniem byłoby wrzucanie części plików do szyflady. Mamy lepsze rozwiązanie – lepiej spakować je w paczki za pomocą programu UltimateZip.

UltimateZip to darmowy i bardzo prosty w obsłudze program do kompresji plików. Aplikacja nie tylko tworzy paczki plików, ale również umożliwia rozpakowywanie gotowych archiwów. UltimateZip bez problemu poradzi sobie z takimi formatami jak ZIP, 7-ZIP, CAB, LHA (LZH), TAR, GZIP, BZIP2, BH, XXE, UUE, jak również MIME (Base 64). Jeśli chcemy rozpakować jakąś paczkę, program da sobie radę z dodatkowymi formatami: AR, ARJ, ARC, ACE oraz ZOO.

Jakby tego było mało, za pomocą programu stworzymy samorozpakowujące się archiwa w formacie Ace SFX, Arj SFX, Bh SFX, Jar SFX, Lha/Lzh SFX, Rar SFX, Zip SFX i 7-Zip SFX. Jak widać więc UltimateZip jest bardzo uniwersalnym narzędziem i świetną alternatywą dla popularnego programu WinRAR. Warto również zwrócić uwagę na przyjemny w odbiorze i łatwy w obsłudze interfejs, który można dodatkowo zmienić za pomocą specjalnych skórek.

Ponadto program UltimateZip oferuje możliwość konwersji pomiędzy poszczególnymi formatami plików. Nie zabrakło także kodowania oraz szyfrowania archiwów hasłem. Program umożliwia także rozkodowywanie oraz naprawianie uszkodzonych plików, a także ich skanowanie zewnętrznym programem antywirusowym. Na deser dostajemy opcje programu pod ręką – UltimateZip integruje się z eksploratorem, co umożliwia wygodne pakowanie i rozpakowywanie plików.