Download, sterowniki

Który multikomunikator jest najlepszy?

Na rynku komunikatorów internetowych znaleźć można wiele aplikacji pozwalających na rozmowy z przyjaciółmi. Ma to jednak pewien minus, gdyż może się okazać, że aby móc rozmawiać ze wszystkimi znajomymi, musielibyśmy zainstalować kilka programów. Przedstawiamy popularne multikomunikatory, które oferują możliwość podłączenia się do wielu popularnych sieci z poziomu jednej aplikacji.

Autor
Błażej Starosta
Data dodania
03.01.2013
Ilość komentarzy
5

Rynek komunikatorów wypełniony jest wieloma pozycjami, które oferują połączenie ze wszystkimi popularnymi sieciami. Wielu użytkowników może mieć problem z wyborem odpowiedniego komunikatora do swoich potrzeb. Zapraszamy do zapoznania się z - naszym zdaniem - najciekawszymi programami, które pozwolą na komunikację ze wszystkimi znajomymi.

Dołącz do dyskusji

B?a?ej Starosta

04.01.2013

Jeżeli chodzi o Konnekt, to owszem, jest wersja, która została wydana 27 grudnia 2012 roku, przy czym jest to tzw. "edycja na koniec świata", bowiem 21 grudnia 2012 r. ogłoszono oficjalne zamknięcie projektu. Kod źródłowy programu został udostępniony na GitHub i jeżeli znajdzie się grupa programistów, którzy podejmą się ciągnięcia tego projektu dalej, to być może jeszcze o nim usłyszymy :) Więcej można przeczytać na stronie konnekt.info

B?a?ej Starosta

04.01.2013

Bardzo dziękujemy za sugestie. Do artykułu dodany został opis komunikatora WTW.

starol1

04.01.2013

Zgadzam się jeśli chodzi o WTW. Natomiast konnekt w grudniu wypuścił nową wersję - przypuszczam, że radzi sobie z Win7 i Win8, jednak to trzeba by zweryfikować :) Pozostawiam to redaktorom.

szen

04.01.2013

Konnekt jest niestety już dosyć przestarzały, sam instalowałem jego ostatnią wersje i miałem spore problemy z poprawnym działaniem pod windows 7. Na pewno mógł tu być dodany komunikator WTW

starol1

04.01.2013

Moim zdaniem zabrakło w teście istotnej aplikacji jaką jest konnekt. Używam tego komunikatora od 7 lat i jestem zadowolony.

comments powered by Disqus