Jeśli w lutym obejrzałeś film Epic Games MetaHuman Creator, prawdopodobnie byłeś naprawdę ciekawy, jak samemu wypróbować fotorealistyczne narzędzie do tworzenia postaci. Chociaż wciąż niewiele wiadomo o niesamowicie wyglądającym kreatorze postaci, teraz można poprosić o wczesny dostęp do opartego na chmurze oprogramowania MetaHuman Creator.

Powiązane: Jak zamienić twarz w wideo lub na zdjęciach (Deepfake Android/iPhone)

Kilka miesięcy temu firma Epic wydała niesamowity film prezentujący ich zupełnie nowe oprogramowanie do tworzenia postaci w grach wideo o nazwie MetaHuman. Film zawierał imponujący i pozornie łatwy w użyciu generator znaków, który pozwala twórcom treści na tworzenie unikalnych postaci od podstaw w bardzo krótkim czasie. Oprócz wydaje się naprawdę łatwej obsługi, MetaHuman generuje jedne z najbardziej realistycznych postaci, jakie prawdopodobnie kiedykolwiek widziałeś. Obejrzyj poniższy zwiastun, aby lepiej zrozumieć, jak imponujący jest MetaHuman.

Od dziś można zarejestrować się w celu uzyskania wczesnego dostępu do MetaHuman Creator, chociaż i tak będziesz musiał nastawić się, że zajmie to trochę czasu, ponieważ Epic stopniowo zapewnia dostęp swoim fanom. Ponieważ oparte na chmurze narzędzie MetaHuman jest dość zasobochłonne (co jest zrozumiałe), Epic rygorystycznie kontroluje ruch na serwerze, aby zapewnić tym, którzy uzyskują dostęp, jak najlepsze wrażenia.

Nawet jeśli nie jesteś doświadczonym twórcą postaci i tak warto zarejestrować się w programie wczesnego dostępu MetaHuman Creator, aby zobaczyć, na co Cię stać i jaką postać możesz stworzyć. Dobrą wiadomością jest to, że rejestracja w MetaHuman we wczesnym dostępie jest super szybka, łatwa i nie wymaga żadnych umiejętności programistycznych. Miejmy nadzieję, że oficjalny cytat promocyjny „MetaHuman Creator jest tak łatwy w użyciu, że nawet nie trzeba otwierać instrukcji obsługi” jest prawdziwy!

Jak zarejestrować się w celu uzyskania wczesnego dostępu do MetaHuman Creator? Uzyskaj wczesny dostęp do MetaHuman Creator już teraz.

Zgodnie z oczekiwaniami popyt na program MetaHuman Creator jest bardzo wysoki, a dzięki systemowi opartemu na chmurze Epic dodaje ludzi do wczesnego dostępu w bardzo określonym tempie. Po wysłaniu swojej prośby kilka godzin temu, otrzymałem wiadomość e-mail z informacją, że uzyskanie dostępu może zająć nawet kilka dni.

  • Aby uzyskać dostęp do wczesnego dostępu do MetaHuman Creator, musisz udać się na stronę MetaHuman Creator i zalogować się za pomocą jednej z wymienionych np. konta Epic Games
  • Po zalogowaniu się przy użyciu wybranego konta (ja korzystałem z konta Epic Games) reszta procesu jest dość prosta, po prostu wprowadź swoje dane osobowe, a następnie potwierdź dane u dołu strony.

Czekając na wiadomość e-mail z potwierdzeniem i dostęp do MetaHuman Creator, możesz obejrzeć niedawno wydany film przedstawiający MetaHuman Creator w akcji. Jak na narzędzie, które tworzy niesamowicie szczegółowe modele, wygląda na naprawdę łatwe w użyciu.

Inną interesującą cechą MetaHuman Creator jest to, że po utworzeniu postaci / awatara można go animować w czasie rzeczywistym, ponieważ Metahumani mają domyślne zestawy do animacji twarzy i ciała. A jeśli naprawdę chcesz tworzyć niestandardowe animacje, możesz skorzystać z aplikacji Live Link Face firmy Epic na iOS, która pozwala uchwycić gesty twarzy i przetłumaczyć je na postać z Unreal. Biorąc pod uwagę obecny spór Epics z Apple, zaskakujące jest, że w tej chwili nie ma wersji Live Link Face na Android. Miejmy nadzieję, że nadrobią to wkrótce.