Często dodajesz komentarze do filmów na YouTubie i robisz to już od dłuższego czasu? Jeśli tak, prawdopodobnie są komentarze, z których jesteś dumny, a niektóre nie są zbyt popularne lub być może z jakiegoś powodu chciałbyś je usunąć, dlatego pokażemy Ci, jak przeglądać, edytować i usuwać historię komentarzy na YouTubie z jednej, łatwej do uzyskania dostępu i korzystania lokalizacji.


Interakcja i komentowanie to jedna z najważniejszych funkcji YouTube’a i innych mediów społecznościowych. Pozwala twórcom budować społeczność, a użytkownikom daje możliwość zadawania pytań, dzielenia się opiniami i czatowania między sobą. Niektórzy w przeszłości mogli wpaść w odmęty YouTube’a, o których nawet nie pamiętają, dlatego czasem może okazać się przydatne, aby wiedzieć, jak i gdzie znaleźć historię swoich komentarzy na YouTube.

Chociaż niewiele osób zdaje sobie z tego sprawę, YouTube prowadzi obszerną listę wszystkich komentarzy i interakcji, które wprowadzasz na swoim koncie. Wszystko jest uporządkowane chronologicznie i wyświetlane w prosty oraz bardzo przejrzysty sposób, co sprawia, że ​​wyszukiwanie wpisów jest niezwykle łatwe. Jeśli jednak musisz cofnąć się do komentarzy sprzed kilku lat, znalezienie danej treści z pewnością zajmie sporo czasu.

Jak przeglądać, edytować lub usuwać historię komentarzy na YouTubie?

Jeśli przyszło Ci do głowy, aby odnaleźć konkretny komentarz lub po prostu zobaczyć, co dawniej komentowałeś poprzez przejrzenie wszystkich starych powiadomień lub historii, to w tym poradniku podpowiemy Ci, że istnieje lepszy sposób, aby to zrobić. YouTube ma teraz opcję, która umożliwia podgląd wszystkich komentarzy w porządku chronologicznym, co znacznie ułatwia przeglądanie, edytowanie i usuwanie komentarzy .

  • Aby skorzystać z tej funkcji, musisz przejść do strony Twoje komentarze w YouTube https://www.youtube.com/feed/history/comment_history i upewnić się, że jesteś zalogowany na swoje konto Google.
  • Teraz, gdy jesteś na wskazanej stronie, będziesz mógł zobaczyć wszystkie komentarze, które dodałeś pod filmami na YouTubie. Wszystko jest wymienione w porządku chronologicznym i pokazuje miniaturę wideo, które skomentowałeś, a także komentarze.
  • Aby usunąć komentarz wystarczy kliknąć krzyżyk w prawym górnym rogu i potwierdzić usunięcie.

  • Aby edytować komentarz, kliknij link do filmu na YouTubie, a zostaniesz przeniesiony bezpośrednio do niego. Twój komentarz pojawi się na górze strony, dzięki czemu będziesz mógł go łatwo przeglądać i edytować.
  • W celu edycji komentarza, po prostu najedź na niego kursorem, a następnie kliknij trzy kropki po prawej stronie wpisu. Dokładnie w ten sam sposób możesz również usunąć komentarz.

Pamiętaj, że całkowite usunięcie komentarzy może potrwać do 24 godzin. Nawet jeśli może wydawać się, że wpis został usunięty z Twojego konta, to przez ten czas może nadal być widoczny w innym miejscu.