WavePad Sound Editor Download

Melomani, miłośnicy muzyki nie zawsze ograniczają się tylko do słuchania swoich ulubionych utworów. Bardzo często chcą coś zmienić, uciąć, poprawić lub stworzyć coś od podstaw, a następnie nieco zmodyfikować. W takich chwilach niezbędny staje się edytor audio, na przykład WavePad Sound Editor.

WavePad Sound Editor to bardzo prosty w obsłudze i bezpłatny (w wersji Basic po 14 dniach od instalacji) program do tworzenia i edycji plików dźwiękowych w wielu popularnych formatach mp3, wav, real audio, ogg, flac etc. Bez znaczenia, jaki plik chcemy przerobić, ten prosty i użyteczny program z pewnością nam to umożliwi.

Za pomocą programu WavePad Sound Editor możemy wycinać dowolne fragmenty i łączyć je w osobnym pliku. Możemy również edytować nagrania, łączyć je w kilka utworów etc. Możemy więc ulubioną paczkę piosenek zlepić w jeden plik muzyczny. W bezpłatnej wersji programu do dyspozycji użytkownika oddano kilkanaście filtrów i efektów, takich jak możliwość dodania echa, redukcję szumów i trzasków, wzmacnianie poszczególnych tonów, wyciszanie etc.

Oprócz tego, za pomocą programu możemy zmodyfikować dużą liczbę plików jednocześnie, na przykład zmieniając ich format etc. Nie zabrakło także możliwości zgrywania utworów z płyt Audio CD na dysk twardy i odwrotnie – możemy stworzyć płytę CD z muzyką.

Warto pamiętać, że program WavePad Sound Editor przez pierwsze 14 dni od instalacji działa w wariancie Masters Edition. Jeśli w ciągu 14 dni nie wniesiemy odpowiedniej opłaty, część funkcji zostanie zablokowana i program przejdzie do trybu Basic Edition.