BearShare Acceleration Patch Download

BearShare Acceleration Patch jest dodatkiem do klienta P2P BearShare, dzięki któremu możemy udostępniać oraz pobierać aplikację, muzykę, filmy, książki, teoretycznie prawie wszystko. Dodatek ten rozszerza funkcjonalność programu, dzięki temu pobierania jest teraz przyspieszone i ułatwione. BearShare Acceleration Patch automatycznie przyspieszy prędkość pobierania, wyszukiwanie plików będzie teraz szybsze i bardziej dokładne.

Dodatek automatycznie wznawia przerwane procesy pobierania, usuwa procesy pobranych plików oraz plików błędnych, zapisuje konfigurację plików podczas zamykania programu i automatycznie ją wczytuje podczas kolejnego uruchomienia. Program posiada bardzo przyjemny interfejs, do tego jest całkowicie darmowy!

Najlepsze w tym wszystkim jest to że program nie posiada żadnych programów typu spyware oraz jest wolny od reklam. Interfejs jest przyjazny użytkownikom, a sam dodatek jest bardzo prosty w użycie i obsłudze. Automatycznie usuwa wadliwe oraz pobrane pliki z listy, usprawnia proces wyszukiwania plików oraz zapisuje sesję i wczytuje ją podczas ponownego uruchamiania programu.

Główne cechy programu "BearShare Acceleration Patch:

· Prosty w użyciu i przyjazny użytkownikowi interfejs
· Automatycznie usuwa z listy pliki wadliwe oraz pobrane
· Minimalizuje się do zasobnika systemowego w celu szybszego działania
· Automatycznie wznawia przerwane procesy pobierania
· Usprawnia proces wyszukiwania dzięki temu jest on teraz szybszy i dokładniejszy
· Zapisuje konfigurację przed zamknięciem programu i wczytuje ją przy kolejnym uruchomieniu.