Infix PDF Editor Download

Aplikacja stworzona z myślą o szybkim edytowaniu istniejących juz dokumentów PDF, program ponadto pozwala na tworzenie nowych i kompresję plików wynikowych dzięki czemu zajętość miejsca na dysku ulega znacznemu zmniejszeniu.

Infix PDF Editor to narzędzie przeznaczone do edycji dokumentów PDF. Działa jak zwykły edytor tekstu, tyle że zamiast formatu DOC czy RTF otwieramy dokument PDF. Jest to świetne narzędzie, jeżeli zależy nam na szybkiej edycji jakiegoś dokumentu zapisanego w PDF. Infix PDF Editor pozwoli na skasowanie danych, wymazanie czy poprawienie tekstu, a także dodanie tekstu lub obrazków do dokumentu PDF. Następnie po prostu zapisujemy gotowy plik jako PDF. 

Do dyspozycji mamy typowe dla edytora tekstu narzędzia takie jak edycja czcionki (wielkość, pogrubienie, krój czcionki), a także dodawanie kształtów i obrazków. Możemy wstawiać tabele i wykresy czy używać wyszukiwania i zastępywania tekstu. Mimo że interfejs tego konwertera PDF dostępny jest po angielsku, nie trzeba wielkiej znajomości tego języka, aby szybko odnaleźć interesujące nas funkcje. Ponadto, Infix PDF Editor posiada funkcję OCR, czyli rozpoznawania tekstu z obrazków. Możemy zatem zaimportować skan czy zdjęcie tekstu i skorzystać z szybkiego rozpoznawania tekstu i przekształcania go do formatu dokumentu.