The Bat! Professional Download

Poczta elektroniczna, to mimo ogromnej popularności portali społecznościowych i komunikatorów internetowych, podstawa forma komunikacji pomiędzy użytkownikami sieci Internet. Poczta jest szczególnie ważna w komunikacji formalnej, na przykład pomiędzy pracownikami, firmami, klientami etc. Idealnym programem, który pomoże nam zapanować nad pocztą elektroniczną jest The Bat!.

The Bat! To zaawansowany program do obsługi poczty elektronicznej z wieloma przydatnymi i zaawansowanymi funkcjami. To idealna alternatywa dla popularnych programów pocztowych oraz tradycyjnych serwisów, z których korzystamy za pośrednictwem ulubionej przeglądarki internetowej. Prosta obsługa, sprawne działanie i polski interfejs to główne zalety programu The Bat!.

Oprócz zwykłych funkcjonalności znanych z każdego innego programu pocztowego, The Bat! posiada ogrom zaawansowanych funkcji i mnogość konfiguracji, dzięki czemu nawet najbardziej wyszukane potrzeby i wymagania mogą zostać spełnione. Mimo, iż nie jest to program darmowy, cały czas zyskuje nowe rzesze zwolenników i wiernych użytkowników. Oczywiście The Bat! posiada liczne wtyczki antywirusowe, które odpowiadają za bezpieczeństwo korespondencji, jak również zupełnie nowy edytor HTML pozwalający tworzyć zaawansowane treści wiadomości.

Nie zabrakło także pełnej obsługi protokołu IMAP4. Producenci zadbali także za świetny filtr anty-spamowy, kalendarz, organizer, funkcję przypominania o ważnych wydarzeniach etc. Czy to za mało? Jeśli tak, to wspomnimy także o bogatym zestawie definicji do filtrowania wiadomości, zaawansowany system obsługi szablonów i ogromna możliwość ustawień praktycznie każdego aspektu tego programu. W sieci znajdziemy również stronę domową programu w naszym rodzimym języku, co jest dowodem na profesjonalne podejście twórców. Obsługa wielu kont, ogromna książka adresów, mnóstwo zabezpieczeń, opcje archiwizacji i sprawna współpraca z innymi narzędziami – ciężko wymienić wszystkie funkcje programu The Bat!.

Spolszczenie jest dostępne tutaj.