WindowBlinds Download

Esteci mają to do siebie, że szybko się nudzą wyglądem rzeczy, z których korzystają codziennie. Jeśli korzystamy z komputera, wygląd systemu operacyjnego może wprowadzić nutkę monotonii. O ile można zmienić tapetę, wygaszacz ekranu lub choćby kolor okienek i paska Start, to już ich design oraz kształt pozostaje bez zmian. Jeśli skorzystamy z pakietu WindowBlinds, wszystko z pewnością nabierze kolorów.

WindowBlinds to program, który pozwala na niemal całkowitą i gruntowną zmianę wyglądu systemu operacyjnego Windows. To świetna alternatywa dla nowego systemu lub instalacji dystrybucji Linuksa etc. Jeśli nadal chcemy korzystać z tej samej wersji systemu, ale koniecznie chcemy zmienić jego wygląd, program WindowBlinds jest idealną alternatywą.

Po instalacji programu w systemie pojawiają się nowe style, lub tak zwane „skórki”, dzięki którym cały interfejs użytkownika, z paskami zadań, oknami czy menu Start zmieniają kształt, styl, kolor et. Za sprawą programu WindowBlinds mamy całkowitą kontrolę nad wyglądem systemu i możemy od czasu do czasu zmienić jego wygląd.

Oczywiście z sieci możemy pobierać kolejne skórki i style – możemy wybierać spośród tysięcy najróżniejszych modyfikacji między innymi na stronie producenta programu.