Windows 7 Logon Background Changer Download

Windows 7 Logon Background Changer to darmowa, mała aplikacja, która przypadnie do gustu wszystkim użytkownikom systemu Windows 7. Za jej pomocą możemy zmienić tło na ekranie logowania użytkowników na dowolny obraz z naszej kolekcji zdjęć. Po wybraniu pliku, program automatycznie ustawi nowe tło, które będzie się wyświetlać za każdym razem, gdy włączymy system.

Aplikacja jest bajecznie prosta w obsłudze. Po uruchomieniu programu naszym oczom ukaże się okno, w którym na środku znajdziemy podgląd obecnego wyglądu ekranu logowania, natomiast pod spodem listę miniatur obrazków, które możemy ustawić jako nowe tło. Domyślnie program wyświetli nam miniatury obrazów, które są instalowane razem z systemem. Wystarczy jednak skorzystać z menu i wybrać opcję “Choose a folder”, po czym wskazać katalog z własnymi zdjęciami.

Ustawienie nowego tła sprowadza się do wybrania z listy miniatur interesującego nas zdjęcia, a następnie potwierdzenia decyzji przyciskiem Apply. Program w żaden sposób nie obciąża systemu i nie wpływa negatywnie na jego wydajność.

Warto wspomnieć także o tym, że aplikacja umożliwia dostosowanie cieniowania tekstu w nazwie użytkownika. W zależności od jasności naszej nowej tapety, możemy zechcieć ustawić mniejsze lub większe cieniowanie, aby tekst był lepiej widoczny. Do wyboru są trzy warianty cieniowania: brak, lekki cień oraz mocny cień.