MyPlayer Download

MyPlayer to prosty, ładny odtwarzacz wideo obsługujący ogromną paletę formatów wideo. Narzędzie to charakteryzuje się brakiem konieczności instalowania dodatkowych kodeków. Po prostu odtwarza wszystkie filmy w komputerze. Kolejną bardzo ważną funkcją jest automatyczne pobieranie napisów po polsku przez MyPlayer.

MyPlayer jest płatny i dostępny po polsku. Pobiera automatycznie napisy po polsku do filmów i dopasowuje je do prędkości odtwarzania. Napisy mogą być animowane, a użytkownik oprócz filmów może również odtwarzać kanały telewizji internetowej czy słuchać muzyki. Możemy poza tym skorzystać z odtwarzania playlist, jak również stacji radiowych. Dostępne są również tak ciekawe rozwiązania jak tryb karaoke, tryb incognito, zapętlanie utworów czy szybkie powiększanie napisów.

Na szczególną uwagę zasługuje prosty, intuicyjny interfejs MyPlayera. Ogromna liczba funkcji dostępna jest z poziomu głównego okna programu. Wśród nich dostępne są również szybkie zakładki przekierowujące nas do takich funkcji jak pobieranie, listy odtwarzania, ustawienia, telewizja online itp. Rozwiązań jest sporo, część z nich dostępna jest też z poziomu dolnego paska odtwarzania.

Ciekawym rozwiązaniem dostępnym w ramach odtwarzania napisów jest integracja z syntezatorami mowy takimi jak np. Ivona. W ten sposób możemy ustawić sobie lektora, który będzie odczytywał dla nas na głos napisy po polsku. Z poziomu ustawień tego odtwarzacza filmów wideo możemy również ustawić np. zapamiętywanie miejsca, gdzie skończyliśmy oglądać, zapisywanie rozmiaru okna przez nas ustawionego czy też wyświetlanie informacji na temat filmu.

Pozostałe funkcje dostępne z poziomu ustawień MyPalyera to chociażby prosty korektor graficzny, ustawienia proporcji obrazu, animacje napisów, automatyczne aktualizowanie programu czy kilka skórek, które upiększą wygląd odtwarzacza. MyPlayer jest cały czas rozwijany, dodawane są nowe funkcje i rozwiązania. Co ciekawe, to narzędzie przeznaczone do odtwarzania wideo jest jednocześnie lekkim i mało zasobożernym programem. Sprawdzi się dobrze nie tylko w nowszych komputerach, ale również starszych pecetach.