Readon TV Movie Radio Player Download

Readon TV Movie Radio Player to rozbudowany program, pozwalający na oglądanie tysięcy kanałów telewizyjnych, kanałów sportowych na żywo, słuchanie radiostacji, a także czytanie najnowszych wiadomości ze świata przez Internet. Sporym atutem programu jest dostęp do ogromnej bazy kanałów TV i radia z całego świata, funkcja nagrywania i przenoszenia materiałów na urządzenia mobilne oraz integracja z Windows Media Player.

Zaawansowana wyszukiwarka pozwala odnaleźć interesujące filmy czy sport w wielu dostępnych formatach. Dodatkowe funkcje umożliwiają dostęp do gier flashowych, muzyki na żądanie, ochronę hasłem przed dostępem do treści dla dorosłych, rippowanie Audio CD oraz raporty ze świata i codziennych informacji o pogodzie.

Interfejs programu Readon TV Movie Radio Player podzielono na ekran wyświetlania oraz wąskie zakładki z prawej strony. Mamy tu wyszukiwarkę kanałów oraz kryteria wyboru (kraj, tematycznie), a także podział na programy tv, radiostacje oraz sport na żywo. Wśród dostępnych kanałów jest również Polska, która oferuje ponad 50 kanałów tematycznych, w tym dużą liczbę regionalnych oraz niekomercyjnych (m.in. Queen TV, Hit Komedia, TV Torun, Auto TV). Warto pamiętać, że nie wszystkie dostępne są o każdej godzinie. Jakość również pozostawia niedosyt w przypadku rodzimych kanałów, jednak można wyszukać interesujące kanały z dobrą jakością wideo.