NetworkConnectLog Download

NetworkConnectLog to darmowa aplikacja, za pomocą której możemy sprawdzić listę urządzeń podłączonych do sieci, w której aktualnie się znajdujemy. To przydatne narzędzie dla osób, które szukają sposobu na to, jak sprawdzić ilość komputerów podłączonych do sieci. Z pewnością docenią je osoby chcące sprawdzić, czy ktoś z sąsiadów nie podłącza się do sieci w celu podkradania połączenia z Internetem.

Aplikacja jest banalnie prosta w użyciu, a w zasadzie nawet nie musimy jej używać w tradycyjnym znaczeniu tego słowa. Wystarczy, że tylko uruchomimy program, a NetworkConnectLog automatycznie rozpocznie proces skanowania i monitorowania naszej sieci - użytkownik nie musi wydawać żadnych poleceń. Tak długo jak program pozostaje włączony, tak długo będzie na bieżąco monitorować naszą sieć i skanować określony zakres adresów IP w celu wyszukiwania nowych urządzeń, które mogą się w każdej chwili podłączyć do naszej sieci.

NetworkConnectLog wyświetla zarówno komputery podłączające się do sieci, jak również urządzenia przenośne typu smartfony czy tablety. Dla każdej pozycji, którą znajdzie, aplikacja wyświetla adres IP, adres karty MAC, czas podłączenia, a także nazwę urządzenia. Użytkownik ma możliwość zapisania znalezionej listy do pliku tekstowego - wystarczy skorzystać z opcji zapisywania w zakładce “File” (należy wcześniej zaznaczyć pozycje, które chcemy zapisać).