NetTraffic Download

NetTraffic to darmowa aplikacja, która pozwala w łatwy sposób monitorować nasze łącze internetowe. Za jej pomocą możemy sprawdzić całkowitą prędkość, z jaką nasz komputer wysyła lub pobiera pliki. Możemy także sprawdzać statystyki transferu z poprzednich okresów (dni, tygodni, miesięcy czy lat), jak również tworzyć bardziej szczegółowe raporty z określonych przez użytkownika ram czasowych.

Aplikacja tworzy ikonę w zasobniku systemowym, skąd możemy wywołać dodatkowe opcje programu. Na ikonie wyświetlają się dwie strzałki, które zmieniając kolor sugerują użytkownikowi, czy aktualnie komputer coś pobiera bądź wysyła. Gdy klikniemy w ikonę, to wyświetli się niewielkie okienko z wykresem pobierania i wysyłania, a także dokładną informacją o prędkości transferu.

Szczegółowe raporty znajdują się w zakładce "Statystyka", gdzie możemy sprawdzić ilość pobranych lub wysłanych danych w przeciągu ostatniej godziny, dnia, miesiąca czy roku. Za pomocą zakładki "Wykresy / Tabele" możemy z kolei przejrzeć dokładne statystyki ze ściśle określonych ram czasowych.