KeyLemon Download

KeyLemon to praktyczne narzędzie, służące do logowania się na komputer przy użyciu technologii wykrywania twarzy. Jeśli ktoś poznał nasze hasło wprowadzane przy logowaniu, to z pomocą tego urządzenia możemy je zmienić przy użyciu naszej twarzy. Wystarczy podłączenie kamerki internetowej i program automatycznie rejestruje naszą twarz podczas procesu konfiguracji.

Następnie po zaakceptowaniu, zapisuje nasz profil i od tego momentu nie musimy już wpisywać hasła ręcznie – kamerka sama nas namierzy kiedy zbliżymy się do komputera. Co więcej, możemy ustawić automatyczne wylogowanie i ponowny login w przypadku, gdy odchodzimy na jakiś czas od komputera, a także stworzyć dowolną ilość profili dla wybranych osób.

Ciekawą funkcją KeyLemon jest rejestr ewolucji naszej twarzy. Może się zdarzyć, że z czasem wyglądamy na starszych lub zmienimy fryzurę, dlatego istnieje funkcja automatycznego zapisu twarzy każdego dnia i dokonywania przez program poprawki tożsamości. W ten sposób tworzy klipy wideo, pozwalające zobaczyć jak się zmieniamy. Możemy je dodatkowo edytować, zapisywać i wysyłać do znajomych. Dodatkowo współpracuje z serwisami Twitter, Facebook, LinkedIn oraz wtyczką w przeglądarce Firefox, za pomocą której można logować się do wybranych serwisów społecznościowych przez rozpoznanie naszego profilu.